Mer om svart arbeid

30 resultater

30 resultater funnet med valgt filtrering
  1. |

    De som jobber uten rettigheter i Norge

    På kvinnedagen 8. mars bør vi sette fokus på de kvinnene som står svakest i arbeidslivet, har null rettigheter og er sårbare for å bli utnyttet. Mest utsatt er kvinner som jobber svart innen renhold i hjemmet, og som ikke får fordelene ved å være del av noe bedriftsmiljø eller bransje.

  2. |

    Kontroll av renholdsbransjen

    Arbeidstilsynet skal i gang med en omfattende kontroll av renholdsbransjen. – Alle renholdsvirkomheter må nå være forberedt på å få besøk, sier Trude Vollheim, direktør i Arbeidstilsynet, i en pressemelding.

  3. |

    Politiets trusselvurdering 2021

    Datainnbrudd med løsepengevirus. Svart arbeid. Utlendinger misbruker ID-dokumenter. Ekspanderende internasjonale kriminelle nettverk. Dette er noen hovedpunkter i politiets første åpne trusselvurdering som ble lagt frem sist uke.

Bestill et møte med oss

Bestill et møte med oss

Er du medlem og ønsker bedre kontakt, eller vil du høre mer om fordelene ved å være medlem?